| secret96 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un modulator FM21 pentru masina ( care citeste direct fiierele MP3 de pe memoria USB si transmite prin aparatul radio FM al masinii. ). Doar ca nu merge straight face
Am pus modulatorul la bricheta, am conectat USB, am pus piesa 3 ( de ex) dar nu merge sad.
Cine imi poate spune si mie cum se procedeaza?
Mentionez ca avem Logan.
mersi :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa-l cauti acolo la programe la radio, ca functioneaza pe unda radio. Daaca ai casetofon din ala care are programele sub forma de numere 1, 2, 3, 4, 5 si 6. Apesi pe 6, apoi dai pe sageata aia de cautare ca si cand cauti o alta frecventa radio, pana gasesti una din melodiile care le ai pe stick.

Bafta sper ca ai inteles.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa sa cante o melodie si scaneaza pe radio. o sa-l gasesti ca post nou. Eventual poate poti sa-ti dai seama pe ce frecventa emite modulatorul... vezi ce mai scrie si in carticica