| MorarasCiubotaru a întrebat:

Salutare ce parere aveti despre Samsung galaxy S2?

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Salut! big grin
Samsung Galaxy S2 era un telefon bun, dar au mai aparut telefoane mai bune, S2 era un telefon foarte bun 2011 toata lumea il cumpara ca era frumos, foarte bun.O mica problema era spatele telefonului era din plastic, un telefon asa de bun care a luat premiu pentru cel mai bun telefon din lume de 2011 a trebuit sa faca spatele din fier, sa fie mai elegant. Funda?

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 a luat premiul "Telefonul anului 2011". A fost cel mai bun telefon. Chiar si acum ar intra in Top 10 telefoane. Are ecranul de 4, 3", memora de 16GB, camera de 8MP si uimitorul procesor Dual-Core de 1, 2 GHz. Este un smartphone excelent. Recomand.winking