| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Cine ma poate ajuta cu un nokia c3-00 la folosirea Wlan`ului...adica la wlan`urile disponibile nu stiu ce parola sa bag...cine ma poate ajuta as vrea sa aflu mai multe despre telefon

3 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Pai trebuie sa iti zica persoana in cauza parola. gen daca eu am in casa wifi cu parola tu trebuie sa imi cer mie parola ca sa te poti conecta. bine ca exista si varianta cu spargerea parolei, dar nu-s ce sa iti zic. poti cauta pe net mai multe detalii

| Cromasston a răspuns:

Am si eu tot un c3-00.La wlan'urile care cer parola trebuie sa stii parola ca sa te poti conecta.te poti conecta fara parola doar la wlan'urile care nu au asa ceva. Eu sunt multumit de telefon, si wi-fi'u isi face bine treaba... Si gasesc usor wlan'uri fara parola prin parcuri, cluburi, restaurante, cafenele si chiar pe plaja.L-am folosit mult in concediu, si nu m-a dezamagit la capitolul wireless.

| Gaby3891 a răspuns:

Ok multumesc