| WW2K18 a întrebat:

Salutare, cred ca am cateva probleme acum cateva zile ma conectam la net pe windows 10 prin wifi, acum trebuie sa bag un cablu in router apoi in pc ca sa prind net, ce fac sa ma pot conecta din nouprin wifi?

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

In primul rand asigur-te ca wifi de pe laptop, pc este activat si functional eventual poti incerca sa cauti dirver pe net pentru placa wifi, dupa care sa incerci sa il dezinstalezi si sa il reinstalezi asta ar putea remedia problema. mult succes