| AlexV a întrebat:

Salutare, cum pot converti fat32 in ntfs? am partitiile D si E in format fat32 si nu imi incap fisiere mai mari de 4 Gb pe ele, as vrea sa fac convertirea lor in ntfs, ce program pot folosi, dar in acelasi timp nu vreau sa pierd nici un fisier de pe partitie in timpul conversiei. Vreau o solutie 100% buna fara a pierde date de pe partitie. (ofer fundita)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crazy4udazzak a răspuns:

Dupa cum stiu eu apesi clik dreapta pe partitie si acolo iti spune File System Raw sau NTFS. Eu iti spun sa-l lasi Raw e mai bine