| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare Cum pot să îmi recuperez contul de Facebook a intrat cineva pe el și a schimbat emailul numărul de telefon, când pun că am uitat parola și tastez numele meu apoi îmi spune să trimit email sau pe numărul de telefon mesaj, dau click că nu am acces la nici una din acestea și oricum nu îmi dă altă soluție ma pune să intru neapărat pe email, ajutor dau funda?

1 răspuns:
| Mandeliu a răspuns:

Contul e ca pierdut. Daca nu poti intra pe email sau telefon n-ai ce face.