| shadOw99mario a întrebat:

Salutare curand vine ziua mea si tot odata craciunul si m-am gandit la http://www.edigital.ro/......64166.html merita? pe un tv lg26lc41. HD. (stiu si de ps4 si one insa o sa mai astept 2-3 ani. ca sa apra slimu'rile. ) deci merita investita (e noua consola + fifa 14. inca ceva pe acest model vor fi compatibile toate jocurile de 360 nu? adica si fifa street 4. COD.ghsot. si nfs rivals nu? FUNDAA!

2 răspunsuri:
| Stefxn a răspuns:

PS4 e mai slim decat un PS3 super-slim lol deci habar n-am ce slimuri vor mai fi si la astea... da vor merge absolut toate jocurile de xbox 360 pe el si poate se mai si ieftineste cand apar noile console.

| shadOw99mario explică (pentru Stefxn):

Deci merita? si chiar si ps4 pe un tv doar HD?