| Oprea_Florin_1995 a întrebat:

Daca cineva este experimentat in hoverboard-uri..as avea o mica intrebare.
Hoverboard-ul meu porneste doar cu incarcatorul, trebuie sa-i fac contact cu mufa si apoi s-o scot..asa uneori porneste. Butonul nu face nimic, doar daca-l apas cand e pornit bipaie. Iar cand merg pe el bipaie incontinuu si are o lumina rosie pe langa cea verde... daca aveti idee ce-ar putea fi spuneti-mi si mie. Mersi!

1 răspuns:
| AlexAnonim2001 a răspuns:

Din cate mi-ai zis mi se pare ca ai cv probleme cu contactele de la incarcator si de la butonul de pornire... Sau in cel mai rau caz ai problema cu bateria. Cel mai bine e sa duci la un service. (ori la un service de pc ori la ala de unde ai cumparat)