| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, daca folosesc pentru arderea unui windows de pe windows 7 ultimate 64biti CLEAN programul IMGBURN cu o viteza de 4x pe un DVD+R de la Verbatim de 4.7GB are ceva, deoarece Nero nu imi functioneaza. In descrierea windowsului scrie:
"Imaginea este bootabila, se face burn cu Nero. Il recomand!
Este versiune clean (fara erori, fara skinuri, si alte chestii care ingreuneaza sistemul)."
Sau daca aveti un alt sfat va rog sa ma ajutati inca sunt incepator in sisteme de operare. Rog seriozitate, multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cea mai mica viteza posibila

| horia2012 a răspuns:

Daca Windows-ul e curat, viteza de 4
e prea mica. Poti folosi 8 sau 16 si poti folosi si image burn.

| stlucian a răspuns:

Nero e cel mai bun dar poti si cu Imgburn din win 7.Cu cat viteza de "ardere" e mai mica cu atat mai bine.

asta e OK

http://www.go4it.ro/download/utilitare-sistem/nero-9-free-4772889/