| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, daca folosesc pentru arderea unui windows 7 ultimate 64biti CLEAN programul IMGBURN cu o viteza de 4x pe un DVD+R de la Verbatim de 4.7GB are ceva, deoarece Nero nu imi functioneaza. In descrierea windowsului scrie:
"Imaginea este bootabila, se face burn cu Nero. Il recomand!
Este versiune clean (fara erori, fara skinuri, si alte chestii care ingreuneaza sistemul)."
Sau daca aveti un alt sfat va rog sa ma ajutati inca sunt incepator in sisteme de operare. Rog seriozitate, multumesc!

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Imgburn e bun, se foloseste si la scrierea jocurilor pentru consolele modate, asa ca nu-ti face probleme. Dupa ce tremina scrierea si deschide sertarasul dvd-ului, inchide-l la loc si da clic pe ok sau "verifica". Daca nu faci asta dvd-ul pe care l-ai scris este inutilizabil.

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Imaginea se poate arde cu orice program, nu conteaza asta, rezultatul va fi acelasi. poti folosi si https://cdburnerxp.se/it/download?lang=ro ca alternativa la nero.