| dasdsad a întrebat:

Salutare. Daca pun alta editie de windows imi sterge ce am pe celelalte partitii?

Răspuns Câştigător
| Renk04 a răspuns:

Adica poti sa reinstalezi windows-ul si sa reformatezi doar partitia unde ai windows-ul ( de obicei in C: este instalat)

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici cum se instaleaza un windows si ai sa iti dai seama singur: http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html

| razvitzi a răspuns:

Nu neaparat

| dasdsad explică (pentru razvitzi):

Adica?

| razvitzi a răspuns (pentru dasdsad):

Cand instalezi ai grija sa formatezi doar partitia pe care vrei sa instalezi windows, celelalte vor ramane intacte happy. funda big grin

| Danutsyk a răspuns:

Pai daca le salvezi in Local disk C nu le sterge...altfel le sterge, roaga pe cineva mai priceput sa le salveze in multe documente care raman in pc.
Eu il am pe fratele meu, iar el se pricepe si dupa cum am vazut ca instaleaza alt windows cam asa procedeaza!
Funda?kiss