| Mihai03 a întrebat:

Salutare.

De cateva luni bune nu pot sa ma conectez la contul meu de la Google Adsense. Acum as avea nevoie sa umplu pe acolo si de asta am scris abia acum aceasta problema.
Candva aveam cont, dar sincer nu stiu ce am facut si acum nu mai pot intra.
Imi da eroarea "Nu există un cont AdSense pentru acest login, pentru că este asociat cu o aplicaţie ce nu este aprobată. Pentru mai multe informaţii despre aplicaţia dvs., vă rugăm să revedeţi mesajul pe care l-am trimis la adresa de email pe care ne-aţi oferit-o odată cu aplicaţia dvs."

Ideea e ca nu am mailul de care spun ei, probabil l-am sters cu ceva timp in urma.

Daca e sa o luam logic, ei spun ca nu exista cont Adsense pentru acest login, atunci cum poate fi asociat cu o aplicatie?

Le-am scris si pe forumul de suport, dar nu am primit nici acum un raspuns. Am cautat si pe google si se pare ca sunt destul de multe persoane cu problema asta. Crearea unui alt cont nu ar fi indicat pentru ca in tos scrie clar ca nu ai voie decat un singur cont pe viata, altfel risti sa iti fie inchise ambele conturi.

Stie cineva cum as putea sa imi reactivez/intra/recreea contul? Ofer funda celui care m-a ajuta happy!

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Treimite-le un mail si se va rezolva

| Mihai03 explică (pentru soul2soull):

Si care ar fi mailul lor?happy Au doar no-replyuri.