| emylian92 a întrebat:

Salutare
de curand am cumparat un samsung s5620
si nu imi citeste cardul... cand dau la card imi apare ca trebuie formatat si cand dau sa formatez imi da o eroare
m-am gandit ca e de la software/firmware pentru ca din cate am vazut eu este unul luat de pe net umblat in el
si in samsung kies imi spune ca nu sunt disponibile actualizari pentru firmware-ul meu
v-as ruga daca ma poate ajuta cineva personal sa schimb firmware si sa bag software original de samsung... deoarece nu as vrea sa incerc eu singur, poate il stric
macar cu un tutorial care sa fiti siguri ca e bun
multumesc

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| AllyRozy a răspuns:

Incearca sa resetazi telefonul sau ceva...