| Answerxd a întrebat:

Salutare, de curand am reinstalat windows 7 32bit si imi merge netul prin cablu nu imi merge. Specific ca am un router wireless lan 300 mbs de la hama, ma chinui de o saptamana sa gasesc driver pentru el deoarece la device manage la ethernet controller imi apare semnul intrebarii. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1. router-ul nu are nevoie de driver.
2. nevoie de driver are pc-ul tau
3. verifica setarile la router
4. actualizeaza driverele la pc.
Descarca acest pachet complet de drivere, care actualieaza automat driverele, si da-i sa vada care lipsesc/nu sunt bune.
http://bit.ly/WfG7Eg