| Alex_Alex's_2002 a întrebat:

Salutare, dețin camere de supraveghere de la HIKVISION si la unitatea centrală se aude bip de 4 ori pe minut, i-am dat reset si același lucru.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt în garantie? Dacă da să le duci acolo la service, și le rezolva!

| Alex_Alex's_2002 explică (pentru anonim_4396):

Le-am luat de la o cunostinta, dar cred ca hardisk-ul e problema, camerele le am de un an si de săpt. trecuta până acum începe să sune bip, el normal mai suna cu bip doar cand hardul era plin, dar i-am dat format si tot scoate sunetul ala.

| floreadan a răspuns:

Parerea mea ar fi sa le duci in garantie, daca mai ai.