| anonim_4396 a întrebat:

Detin laptopul Y540, am o grila pe spate care raceste destul de ok, dar eu as vrea sa fie racit si mai bine ca tot ajung la 80 de grade la procesor in unele jocuri, deci ce cooler pad imi recomandati? Cu ventilatoarele pe spate daca totusi am acea grila sa raceasca mai bine.
Ma uitam la deepcool u pal sau wind pal fs

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Deepcool wind pal fs e destul de bun cat si HAMA uRage Freez3r

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un ventilator in conditii costa cel putin 100€ asa ca exploreaza piata pieselor

| Selysium98 a răspuns (pentru mgtow):

Eu cred ca nu ai citit intrebarea mea laughing, esti ok?

| mgtow a răspuns (pentru Selysium98):

Da si tiam recomandat un ventilator bun in banii aia, modelul il cauti tu doar esti in cautare

| Selysium98 a răspuns (pentru mgtow):

Cred ca ai o problema la mansarda si repet, nu-mi intelegi intrebarea, ca raspunsul tau a fost pe alaturi. O zi buna!

| mgtow a răspuns (pentru Selysium98):

Damblagitul esti tu ca nu intelegi, trateazate de C19 romane

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Asta primul Cooler laptop Hama uRage Freez3r 17.3", Negru
il gasesti pe eMAG e super bun sau Cooler laptop gaming Trust GXT 278, 17.3", Negru tot pe eMAG

| Selysium98 a răspuns (pentru Andreimihaitaureete):

Laptopul meu are 15.6'', eu vreau sa-mi ajunga ventilatoarele in dreptul grilei, nu e bun Hama-ul