| JustM3JustABoy a întrebat:

Vreau sa ii vand unui prieten o unitate si i-am cerut o anumita suma de bani. I s-a parut mult si de aia am decis sa pun intrebarea aici ca sa vada si el ca pretul este unul corect. N-o sa specific suma pe care i-am cerut-o ca sa nu zica ca v-am influentat. Va las configuratia ca sa evaluati bine pretul :
- procesor phenom ii x4 965 quad core
-4gb ram ddr3, 1333mhz
-placa de baza ga-ma 770t ud3p
-placa video nVIDIA gtx 560 2gb 256 biti
-harddisk 250 gb sata
-sursa corsair 450w
-carcasa zalman (wire management etc... )
-cooler procesor zalman aftermarket
Duce cam toate jocurile, cu OC la procesor (4ghz) merge watch dogs la high fara probleme. Multumesc anticipat, dau funda celui care evalueaza pretul corect, nici prea mult dar nici prea putin.

Răspuns Câştigător
| SKuLL909 a răspuns:

Placa video iti garanteaza un boost semnificativ de FPS-uri. Procesorul e pe 4 nuclee fizice, ruleaza call of duty advance warfare cu un maxim de 20%
Rami sunt putini dar puternici. Sursa e medie iar palca de baza e spre bun. Fara 20 de milioane nu l-as lasa nici sa puna mana pe PC

5 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Foarte bun. 35/40 milioane, 800 de euro, eu atat as cere pe el.
Placa video si procesorul face toti banii.
Eu zic sa pui fiecare piesa in parte si sa o cauti cu pretul de magazin, si sa-i arati.

| JustinDaniel a răspuns:

Da, este corect daca baiatul ala nu stie ce e un PC bun!
-placa video nVIDIA gtx 560 2gb 256 biti EXCELENT DE BUN
PROCESOR care ma face sa plang de cat de bun e si 4 gb e beton e bun are 1333mhz

| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Cam 24-26 milioane ca e foarte bun

| MPuNk a răspuns:

20-40 milioane? MERITA!
Ti l-as cumpara euhee hee