| Slash1 a întrebat:

Salutare. Ma puteti ajuta, va rog frumos cu programul Adobe Premiere Pro? Daca se poate sa-mi lasati un link de unde sa-l downloadez si sa mearga pentru windows XP SP2 sau SP3. Daca ati putea lasa si un link cu un tutorial ( in romana de preferata ) ar fi perfect. Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Adobe Premiere Pro CS6, Adobe Premiere Pro CS 5, 5 si Adobe Premiere Pro CS 5 nu merg pe XP.
Doar Adobe Premiere Pro CS4 (de acum 5 ani) sau mai vechi ruleaza pe XP. Nu pot sa-ti dau link de download daca stii regulamentul TPU! Lasa-mi un pm!