| Leonardoleo a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cum sa fac un forum de counter strike 1.6 si de un servar. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Ca sa faci un forum trebuie sa cumperi host si ala costa ceva euroi, si ca sa faci un server de CS si ala costa. Si nu stiu daca ti-ai scoate banii din CS... big grin Numai bine

| Leonardoleo explică (pentru BJK1903):

Multumesc
Ai dreptate cred ca ma voi razgandi

| BJK1903 a răspuns (pentru Leonardoleo):

N-ai pentru ce, ca sa faci un server ai nevoie de multi bani si de multa reclama si sa ai un staff foarte bun ca sa faci bani si mult timp pierdut pe server. Numai binehappy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Servar?