| Bogdy2k a întrebat:

Salutare, ma intereseaza si pe mine un program pt windows 8 care afiseaza diverse informatii in mare parte temperatura procesorului, placii video, etc, dar acesta sa ramana in "pinned" adica si daca sunt in ceva joc spre ex. hud'ul sa ramana. Un mic ex: https://m.youtube.com/watch?v=g5Sz70JbKbM

2 răspunsuri:
| ZeusdinBanat a răspuns:

Din pacate nu s-a facut o astfel de aplicatie. Multor oameni le-ar prinde bine si isi doresc o astfel de aplicatie.

| Bogdy2k explică (pentru ZeusdinBanat):

Cum sa nu existe daca apare in video, ti-as face si eu un video, dar trebuie sa instalezi ceva program de filmat. Acum 2 zile l-am gasit si l-am instalat si eu HwINFO64 si RivaTuner sunt programele. Va rog nu mai lasati commenturi daca nu stiti despre ce vorbiti.