| Boariu_Lucian_1989 a întrebat:

Salutare
mi-am sters adresa de email,si odata cu aceasta numai pot intra pe facebook, cum fac acum sa imi sterg facebook, daca numai pot intra pe adresa de facebook

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Iti faci alt cont de fb, te cauti pe tine, iti dai Report la pagina si mi se pare ca au optiune acolo gen "Contul acesta este tot al meu"

| Boariu_Lucian_1989 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Am dat, in cat timp il va sterge?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru Boariu_Lucian_1989):

Pana la o saptamana.

| Boariu_Lucian_1989 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Mersi frumos de informatie, te anunt peste o saptamana

| Boariu_Lucian_1989 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

A trecut o saptamana, stii care este faza cea mai tare ca numai pot intra deloc pe facebook, imi zice ca pagina solicitata nu a putut fi gasita, si numai pot intra nici pe contul care il am acum, nici sa imi mai fac altu nu pot laughing)
tare nu

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Creaza-ti contul de email din nou, sterge tot ce ai asociat cu el, pe urma il stregi din nou. Cred. Dar poate reusesti sa stergi contul de facebook totusi.