| maresal a întrebat:

Salutare, mi s-a blocat contul de yahoo.
Intrebarea e: Se mai poate debloca folosind userul si parola? Sau trebuie deblocat prin e-mail alternativ, intrebari secundare sau numar de telefon?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Se poate debloca si prin mail aletenativ. dupa 24 de ore de la blocare.

| Birlik65 a răspuns:

Da se poate dar dupa o perioada de nu stiu cat timp, daca nu dai la forgot my password si urmezi pasii.

| Igama a răspuns:

Trebuie sa astepti 48 de ore pana il poti debloca apoi dai pe intrebarile de securitate, raspunzi la ele si dupa iti va merge fara probleme

| Explicatii a răspuns:

Da se poate debloca dupa o perioada de timp si daca urmezi instructiunile de pe yahoo.com happy funda