| cypryan11 a întrebat:

Ce parere aveti de nokia x2 merita sa il cumpar avand in vedere ca vb foarte mult la telefon?

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

Aha... dupa cum am scris si mai sus: ti-l recomand. si inca ceva: Stii ca are marginile alea de sus si jos ( rosu sau albastru )... in timp se vor sterge dar daca il tii intr-o hus si ai grija de el " no problem ". Inca o data: Sa-l stapanesti sanatos.

10 răspunsuri:
| benny a răspuns:

E bun telefonul si ieftin merita sa-l il iei tinand cont ca e un telefon clasic si merge yotube-ul pe el si netul merge bine, dar ca la orice alt telefon sunt si defecte

| cristi13 a răspuns:

Daca te referi al modelul X2-00 (cel cu tastatura clasica nu qwerty), ti-l recomand cu caldura. Bateria tine vreo 5-6-7 zile (depinde).E unul dintre cele mai bune telefoane " low cost ". Un singur dezavantaj are: ii lipseste WiFi -ul.

Bafta! si daca il cumperi sa-l stapanesti sanatos! happy

| cypryan11 explică (pentru cristi13):

Da la Nokia x2-00 ma refer

| cristi13 a răspuns (pentru cypryan11):

Aha... dupa cum am scris si mai sus: ti-l recomand. si inca ceva: Stii ca are marginile alea de sus si jos ( rosu sau albastru )... in timp se vor sterge dar daca il tii intr-o hus si ai grija de el " no problem ". Inca o data: Sa-l stapanesti sanatos.

| aurelian_4480 a răspuns:

Da merta
si eu am unu si numa daca vb toata ziua se descarcalaughing

| Ella3133 a răspuns:

Am o parere buna despre el...

| cypryan11 explică (pentru Ella3133):

De ce ai avut si tu sau ai Nokia x2?

| Ella3133 a răspuns (pentru cypryan11):

Are tata, si evident ca ii umblu in telefon de multe ori...

| AR1373 a răspuns:

Daca vrei da.Dar daca ai un telefon in stare buna mai bine sa economisesti si sa iei ceva mai folositor.

Răspuns utilizator avertizat