| Ssssmokin a întrebat:

Salut, ce parere aveti de Lumia 950 si LG G4. Care merita cumparat avand in vedere ca vreau sa fie si ca un "aparat foto"?
Eu doresc sa merg pe Lumia, insa din cate am inteles s-a terminat cu gama Lumia, adica nu mai scot noi telefoane insa windows-ul continua sa il dezvolteze.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca il cumperi pentru camera foto atunci ia lumia.
daca vrei un telefon bun, oricare dintre cele doua. LG avand Android ofera mai multe posibilitati. ambele sunt terminale cu prestatii bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, e normal ca batalia sa se dea pe soft, degeaba telefoanele au specificatii de tipul calculatoarelor daca soft-ul este naspa. Opteaza pentru Lumia, am vrut si eu sa imi iau un 640XL, dar nu imi pot conecta Smartwatch-ul la el, in plus, prefer design-ul Lumia, iar la capitolul poze este superior.

| Mario_Alex_1993 a răspuns:

Eu cred ca este mai bun LG G4