| marcelius a întrebat:

Salutare oameni buni. Stie cineva daca pot trimite poze pe gmail?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate.
Vezi aici un tuturial in care te invata cum sa trmiti: www.youtube.com/watch?v=Ne700KEI-I8

3 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

Da, poti. Cand dai Compose ca sa scrii mesajul iti va aparea in fereastra respectiva pe bara de jos, unde este si Send, o agrafa. Daca duci cursorul deasupra ei iti va si scrie 'Attach files'. Dai click si selectezi din calculator ce vrei sa trimiti. Poti selecta mai multe fisiere de-odata. Atentie insa, exista o limita de 25 MB impusa. Nu cunosc insa daca poti trimite poze prin Google Talk, in caz ca ai asa ceva instalat. Dar prin web browser merge fara probleme.

| IQ a răspuns:

Da,se poate si este foarte usor.Si eu am cont de gmail si am trimis zeci de poze, chiar si video.Bafta!

| marcelius explică:

Multumesc, dar am uitat sa specific ca pe mobil n73 doresc.