| Wyorel a întrebat:

Ofer funda celui care ma lamureste mai bine!
As vrea sa vorbimdespre ZTE Axon 7.
Ma adesez posesorilor,cum ati descrie telefonul?
Chiar este atat de bun pe sunet pe cat se face valva?
Si legat de acel procesor Quad, isi face treaba asa cum trebuie si cand e solicitat din greu sau ramane "in urma"?
Va intreb toate astea intrucat vreau sa-mi cumpar alt telefon si pur si simplu nu ma pot decide intre acest ZTE sau un P9 Plus de la Huawei,da toata lumea ma indruma catre Huawei, dar sincer nu-l vad atat de superior acestui ZTE. Tin sa mentionez ca sunt o persoana ce adora muzica si de asemenea telefonul meu actual are boxe frontale.

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

Sunt aproape identice, atata tot ca Huawei are camera frontala mai buna, lentila este mai deschise si poza va avea o calitate mai buna, atat cat si lumina mai buna.
Insa, eu as merge pe Asus, nu am incredere in procesorul celor de la Huawei, Snapdragon 820 isi face treaba de minune.
Daca vrei muzica, du-te spre Htc 10.