| qwaliew a întrebat:

Salutare,pc ul meu se stinge singur, sta 15-30 min,se face ecranul negru,apoi se stinge, iar dupa cateva secunde se aprinde

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intra in hibernare sau repus https://support.microsoft.com/......te-your-pc

daca face asta cand esti pe el, inseamna ca se supraincalzeste ceva placa video, cpu sau sursa

| BobocelMihai a răspuns:

Verifica coolerele de pe procesor sau sursa, se supraincalzesc. daca se stinge cand lucrezi la el. daca se stinge cand te uiti la ceva fara nicio actiune intra in hibernare modifica timpul de la 15 min la 3 ore. asa am eu. ce windows ai? intai verifica ventilatoarele sa vezi daca sunt functionale happy

| qwaliew explică (pentru BobocelMihai):

Am windows 10, se stinge cand ma uit pe yt ma joc