| MariusGabriel2001 a întrebat:

Salutare! Am o problema cu telefonul, de câteva ore imi tot arată ca se conectează USB-ul iar apoi se deconectează, telefonul nefiind conectat. Cand este închis se aprinde și se stinge ecranul, ce sa fac? Funda!

Răspuns Câştigător
| GabrieloKg a răspuns:

Eu as spune ca ai mufa defecta si are impresia ca este folosita, desi nu e.
As mai adauga, nu este exclus ca, sistemul android sa aiba o eroare.
Da-i un restart la telefon ( opreste-l/porneste-l) si vezi ce face.
Ce telefon ai?

| MariusGabriel2001 explică (pentru GabrieloKg):

Am dat restart și tot la fel face, telefonul este Samsung A71.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Du-l la un service. Salvează pe pc mai înainte tot ce ai de salvat.