| Vasybulan a întrebat:

Salutare prieteni
Am gasit urmatoarea configuratie la un pc-desktop:
procesor Intel de 3Ghz
placa video nVidia de 1Gb
4 Gb ddr3
hdd de 500 gb
Ce ziceti, ar merita cumparat?

12 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Cat costa configuratia aia si cati bani ai? poate reusesc sa iti fac o configuratie mai buna! e slaba rau aia!

| Vasybulan explică (pentru florin1979):

Bani nu prea am nici eu ca is sarac(criza ca sa si faci). Dar oricum m-as multumi cu configuratia aia. Nu is ceva gamer inrait.

| florin1979 a răspuns (pentru Vasybulan):

Spune EXACT modelul placii video!

| danimotenel a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii despre placa video, ca degeaba are 1Gb daca are 64 de biti si e Gddr 1, procesoru e bun, si ai si destui rami, zic ca ar merita.

| Vasybulan explică (pentru danimotenel):

E o placa nVidia, pe 1 Gb, 128 biti, si GDDR3 la 1800 mhz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce pret are, de meritat ar cam merita, dar nu o lume happy

| Vasybulan explică (pentru anonim_4396):

Pai costa cam 1400 lei(tva inclus)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vasybulan):

E parfum!

| traxter a răspuns:

Nu e prea bun.La procesor pune-ti minim un i3.

| ferry2323 a răspuns:

Ce bani?

| mitica11 a răspuns:

Ar merita sa il cumperi ca are 4Gb ddr3.(Adica viteza calculatorului).E perfect pentru un calculator.De unde leai luat? Cat ai dat pe ele? Sunt si eu interesat.