| GrigoreCostinel a întrebat:

Salutare, salutare. Am sa pun o intrebare. Am un raspberry pi 3B și vreau să fac un magazin online. Dar nu știu ce aplicație sa folosesc. Țin să menționez că am instalat și node Red. In fine. O aplicație pentru raspberry pi.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Vorbesti de parca pee-ul ala are aplicatii speciale numai pentru pee

eu as pune Linux si standard de hosting pe Linux: apache2, php, mysql, phpmyadmin... astea sunt pe orice hardware (nu numai pe pee) cea mai buna si mai fiabila solutie de hosting, dupa care
https://www.oscommerce.com/