| nicu_9291 a întrebat:

Salutare sau buna am si eu o problema cu o imprimanta HP 920c oroblema e ca atunci cand am luat-o de la cineva(gratie) nu mergea i-am dat de cap antr-un final iar acum nu mai merge de loc ai dau sa printeze trage foaia si ancepe sa plimbe acel cap de imprimare ideea e ca ca am umlput cartusele si nimica le-am scos cartusele si am observat ca cel negru nu imprima de loc pe un servetel sa fie de la cel negru sa nu mearga de loc? multumesc si o zi buna all

2 răspunsuri:
| Andrei123654789 a răspuns:

Mdea ori s-a uscat tusul ori cartusele nu sunt bune ca si eu am patit la fel si mi-am luat alte cartuse!

| nicu_9291 explică:

Da an general imprimantele mai vechi asa fac depind unu de altu si aici ma refer la cartuse