| Mihai1972 a întrebat:

Se merita sa imi schimb Samsungul Galaxy S plus i9001 cu un Sony Ericsson Xperia Arc? Dau funda la cel mai complex raspuns! Multumesc

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, xperia arc va primii update la ICS, noul sistem de oeprare de la andoid, care se misca impecabil pe langa 2.3. LEgat de procsor, stai lnistit, ca uimitor, si arc si s+ pot fi ridcate pana la 1.9 ghz. Deci, eu l-as schimba., A, am uitat sa mentionez camera, emult peste s+

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

După mine l-aş fi dat de mult pe un Xperia Arc şi ştii de ce? Arc este un telefon cu design mai atrăgător + că are mai multe funcţii decât acel Galaxy S. Prin funcţii mă refer la partea tehnică. Deci răspunsul meu este: Da, se merită!