| Manuel86 a întrebat:

Salutare.
Stie cineva cam cat timp ar trebui tinut la incarcat un mp3 Qilive?
Multumesc mult!

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel putin 1 ora! De regula 3-4 ore e suficient.

| Manuel86 explică (pentru neluL):

Mersi mult!

| neluL a răspuns (pentru Manuel86):

Cu placere! wave bye, bye

| K0sti a răspuns:

Pai ar trebui sa spuna singur cand e full!

| Manuel86 explică (pentru K0sti):

Problema e ca nu prea pot sa-mi dau seama cand este incarcat full, este din ala stil stick si vine cu ecranul in jos cand se incarca si nici nu se inchide ecranul, l-am tinut cam 5 sau 7 ore cand l-am incarcat prima data, si s-a mentinut numai aprins.

| K0sti a răspuns (pentru Manuel86):

Da nu are si el un semn de baterie ca la telefon, sa arate cand incarca? Banuiesc ca da! Iar chestia cu ecranul in jos nicio problema, iei un cablu de usb mama-tata si ai rezolvat problema. Il pui cum vrei tu!

| Manuel86 explică (pentru K0sti):

Nu are niciun astfel de semn, daca avea numai intrebam cam cat trebuie tinut la incarcat.
Ar trebui un adaptor, la un capat pentru usb si la celalalt cu mufa mini usb pentru al pune cum vreau, asa cum ai zis.

| K0sti a răspuns (pentru Manuel86):

Da, un cablu mini usb. Ciudat ca nu are indicator! Ce model e?

| Manuel86 explică (pentru K0sti):

Q.1913, asta mai scrie pe ambalaj. Scuze, ti-am spus gresit mai devreme, ar trebuie adaptor la ambele capete cu usb

| K0sti a răspuns (pentru Manuel86):

Eu m-am referit la model!

| Rotari_Valy_1997 a răspuns:

Vreo 3-4 ore banuiesc.