| Maj3stic a întrebat:

Salutare stie cineva daca avast antivirus 2014 consuma multe resurse pe win 7 64 bit? eu in prezent am Microsoft essential security si as vrea sa bag avast

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Microsoft Security Essentials si instalezi Avast nu consuma deloc multe resurse ba chiar nici nu se simte.

| petrescuionut a răspuns:

Inj primul rand daca ai calcul; atorul pe 64 biti este cred ddr3 cu 3 2 gb rami procesoru pana in 3000 si placa video sa fie 1 gb iti merge bine antivirusu asta sau daca nu ia-ti smar securiti 6 eu pe asta il am si sunt multumit