| eugenl a întrebat:

Salutare. Stie cineva de pe acest site de unde si com pot instala un ROM android pe tableta E-boda Intelligence I100 pentru ca nu merge decat recovery mode, nu o vede PC-ul si Firmware official nu e functional?

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Cum nu merge softu original de pe eboda de acolo l-ai descarcat? daca ai un card sd trage softu pe el si bagi cardul in tableta la urma si la urma treci la instalarea lui.

http://shop.e-boda.ro/download

| eugenl explică (pentru itsoft):

Da. exact de acolo si nu merge ca nu mi-o recunoaste PC-ul, iar de pe card mi-a dat eroare.

| eugenl explică (pentru itsoft):

Cand incerc sa-i dau update from tf card din recovery mode imi arata
E: signature verication fail

| itsoft a răspuns:

Imi poti trimite un link cu o poza sa vad meniu din recovery ce iti da acolo

| Iwao a răspuns:

Http://shop.e-boda.ro/download
Selecteaza "Tablete PC" la pasul 1/ modelul tabletei pasul 2/la pasul 3 versiunea software dorita/la pasul 4 "Firmware".
Versiunea software de fabrica pentru Tableta Intelligence I100, download.

Pentru instalare urmeaza pasii,cu mare atentie, de aici:
http://ro.scribd.com/......-Dual-Core