| Morooo a întrebat:

Aş vrea să-mi cumpăr această tabletă: http://www.e-boda.ro/tableta-pc-android-7-e-boda-intelli gence-i100 Am văzut-o în videoclipul lui Nicole Cherry, ce părere aveţi? Se merită?

Răspuns Câştigător
| PurpleDYDY a răspuns:

Hei! Si eu am avut aceasta tableta. Mie mi-a placut.Am intrat pe internet fara nici-o problema.Nu s-a blocat...Se merita happy

| Morooo explică (pentru PurpleDYDY):

Mulţumesc de încurajare. Problema este mărimea, pare cam mică. E ok pentru vizionarea filmelor? Si camera din spate este acceptabilă? Bateria cam căt ţine? Poţi viziona şi filme hd? Acum de ce nu mai ai tableta? Cat te-a ţinut? M-aş bucura enorm dacă mi-ai răspunde sincer la aceste întrebări, mulţumesc mult. :*

| PurpleDYDY a răspuns (pentru Morooo):

Nu o m-ai am deoarece am dat-o unei colege de ziua ei.Da, mi s-a parut OK.Da. Tine destul de mult.Da.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si acum daca Nicole CHerry promoveaza orice prastie care nu are vanzare, ar trebui sa o cumpere toata lumea numai pentru faptul ca ati vazut-o in acel clip? straight face

| DianaH a răspuns:

Se merita. Daca chiar iti doresti ar trebui sa ti-o cumperi. Nu e nici scumpa si am auzit ca este destul de buna. Si nu conteaza ca era in videoclipul lui Nicole Cherry.

| Morooo explică (pentru DianaH):

Păi nu ştiu cât de bună este şi după nu vreau să regret. Acum, am tot de la E-boda un telefon Smartphone E-BODA V38 şi am fost dezamăgită de durata bateriei. sad Îmi imaginez că, camera nu ar fi cine ştie ce ca e de 2mpx, dar pentru câteva poze pe care le fac eu pentru facebook, merge, oricum trebuie să-mi cumpăr şi aparat. big grin