| Tiby_7244 a întrebat:

Salutare, sunt intr-o mare dilemalaughing. Am de ales intre Nokia X6 32Gb si Sony Ericson Vivaz.
Ce ma sfatuiti? Care este mai bun, mai rezistent etc.
De obicei imi caut un tel pentru : viteza de procesare, memorie, camera foto, muzica...adica pentru aplicatii

5 răspunsuri:
| PCDemon a răspuns:

Paiiii...Eu ti-as recomanda Nokia X6 32Gb, fiindca are urmatoarele: TouchScreen, meniu Symbian, ecran super si rezolutie imensa, camera foto de 5 megapixeli, 32 de gb, viteza de procesare e foarte buna la orice Nokia din gama X6, Muzica se aude clar chiar daca este data tare ( Sony Ericsson Vivaz se aude ca din canal! ) Nokia X6 32Gb nu este foarte rezistent! Sony Ericsson Vivaz este foarte rezistent! ( Sony Ericsson fabrica numai telefoane rezistente, dar nu foarte bune! Deci eu as alege Nokia x6 32Gb! Sper ca te-am ajutat!

| Boo a răspuns:

Cred ca amandoua sunt bune dar Sony ar fi mai potrivit pentru ce vrei tu

| Sun life a răspuns:

Te-as sfatui sa iti iei Nokia. E mult mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa alegi Nokia x6 tongue

Parerea mea esta ca sunt mai rezistentetongue...

| Ionutz_4454 a răspuns:

Pai Tiby pentru camera ar fi mai bun Vivaz dar la net si celelalte as alege X6 si nu varianta de 32 gb ci cea de 8 gb din cauza ca sunt la fel de performante dar cel de 8 gb e 12 milioane