| Sharp17 a întrebat:

Salutare. Sunt nou pe aici, ma numesc Marius. Am si eu o intrebare, sau mai bine zis am nevoie de putin ajutor. Cum pot sa instalez si eu Adobe flash player pe iPhone 4? Am tot incercat cu diferite tutoriale luate de pe net, dar tot nu reusesc, care stie sa lase raspuns. Ms big grin

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

La iphone 4 sau 4s au deja Adobe flash player doar ca o versiune veche iar versiunea noua nu o accepta.cu versiunea pe care o are poti vedea doar unele video nu orice fel

| Sharp17 explică (pentru Roxin_Alex_1989):

Nu tocmai video vreau sa vad, ci un chat. E greu de explicat, dar eu vreau sa stiu cum sa instalez Adobe flash player, iar de avut nu il are sigur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu ios nu suporta flash. e posibil ca treaba asta se se fi schimbat la ultimele versiuni nu ma pronunt.