| daniel2forea a întrebat:

am acest sistem http://www.emag.ro/......E01FKBBBM/
Daca ii pun o placa video radeon hd 6670 pot sa joc jocurile noi la detalii maxime si o rezolutie de 1366x768?

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Da Sigur ca da numai sa fie compatibila,,, ca asa ai foarte bun pentru gaming,,, FUNDA?

| daniel2forea explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Da este compatibila si ma pot folosi de 2 placi video in acelasi timp(amd dual graphics) vreau doar sa imi fac o idee- oare pot sa rulez cu 1366x768 si detalii
mediu-high crysis 2, battlefield 3, nfs the run si celelalte jocuri de pe piata? (desigur ca la un fps de peste 30)

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Da de ce nu treci pe nVIDIA! ca e mai buna!

| daniel2forea explică (pentru Kylexy):

1.costa putin (300 lei )
2.cu radeon hd 6670 pot sa activez crossfire(adica pot sa folosesc integrata-radeon hd 7560d si radeon hd 6670 ca pe o singura placa video-amd dual graphich-iar performantele se maresc)