| EA5100 a întrebat:

Salutare TPU,

Am doua monitoare de 17 inchi (1280x1024 pixeli). Le-am conectat la placa video NVidia Geforce 210 unul pe HDMI si unul VGA. Momentan folosesc Windows 7 si am dat extend these displays.
Pana aici merge binisor, dar as vrea ca desktop-ul sa se imparta in doua. Adica in primul monitor sa se vada prima jumatate de desktop, iar in al doilea monitor sa se vada a doua jumatate de desktop, ca aici : http://www.maximumpc.com/......ot_com.jpg

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Axiuc_Daniela_1998 a răspuns:

Chiar nu stiiu