| cristianod a întrebat:

Am instalat windows 7 tiny si acum nu mai imi accepta sa instalez alt windows... Totul in bios este perfect dar cd nu buteaza. ce pot sa fac? pls ajutati-mahappy

2 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Razi hardiskul... iei de pe internet hiren's boot cd (sau disk nu mai tin minte) si o sa iti porneasca de pe cd-ul ala... ii dai nuke (este optiune acolo ) la hardul tau, iti va sterge tot asa ca salveaza-ti ce ai mai pretios. Dupa asta va merge garantat.

| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

1. Ori windows-ul pe care incerci tu sa il pui nu e boot-abil
2. Nu e chiar asa de bine setat bios-ul.

Nu are cum sa nu mearga...