| anonim_4396 a întrebat:

Am luat de curand un calculator nou, am pus windowsul pe el, dar de fiecare data cand in pornesc apare BIOS-ul. Calculatorul il pot porni, dar ma cam enerveaza ca tot apare. Stie cineva cum il pot face sa "dispara"? Si inca o problema: calculatorul nu citeste stick-ul. Stick-ul e probat la alte calculatoare si merge. Daca poate cineva sa'mi dea un tutorial cu ce trebuie sa fac pas cu pas... Dau FUNDA...multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| conundrum a răspuns:

Da load optimized default la bios...instaleaza placa de baza ...si ar trebui sa se rezolve ambele

1 răspuns:
| nextlevel999 a răspuns:

Intra pe videotutoriale.ro acolo vei gasi raspuns