| Rockett a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor... am 2 placi audio diferite una este de 8 intrari si alte este de 3 intrai cum fac sau ce program folosesc ca sa le pot folosi pe amandoua in acelasi timp. cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| necdannec a răspuns:

Nu incerca. nu vei reusi in windows nici daca te dai peste cap. doar linuxul stie sa separe si sa foloseasca 2 placi de sunet in acelasi timp si 2 placi video in instante separate.din curiozitate : De ce vrei sa folosesti 2 placi audio simultan?

| Rockett explică (pentru necdannec):

Vreau sa conectez mai multe sisteme audio la calculator

1 răspuns: