| alexmihailul a întrebat:

Salutare TPU am nevoie de ajutor cu o problema, treaba sta in felul urmator am un stick cu windows 10 si cand vreau sa il instalez bag stick-ul dau restart la pc si dupa imi intra direct in setup-ul de la windows 10 dupa ce fac toti pasii si se incarca complet isi da restart si din nou ma pune sa fac de la inceput totul si nu inteleg de ce ma puteti ajuta cu orice sfat doar sa pot rezolva problema urgent
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CiobAnu_Edy_1997 a răspuns:

Salut cand isi ds restart scoate stick-ul

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Esti sigur ca windowsul e ok si facut ok?
Sa nu fie copiat doar.
Normal dai restart, dai f12 pentru boot menu si alegi sticul de acolo.
Apare setup, alegi limba si apoi apar partitiile.
Cand isi da restart il lasi asa, daca windows-ul e ok se instaleaza fara sa mai faci tu ceva.
Mai umbli doar la ultima parte cu nume, culoare font setari etc.