| AndreiGod101 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare intrebatoare, Am un program de instalat drivere ( Luat de pe net ) Care atunci cand imi zice ca imi instaleaza placa video, de fapt nu mi-o instaleaza, si dupa imi zice ca se instaleaza, vreau si eu un program cu care sa instalez drivere ( In special cel de la placa video ) In caz ca vreti sa stiti driverul pe care il am si imi,, zice " ca se instaleaza, S3 Graphics, dar nu vreau sa ceara bani sau licente sau etc. dar in caz ca e bun si este nevoie de serial key, vreau sa mi-l dati si mie ( Gratis, evident happy ) Funda, ma uit zi de zi happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza "Adobe Flash Player" si apoi "Ma Config": http://www.ma-config.com/en
Apasa pe Start detection/Agent installation/Automatic Installation/. Va apare sa download-ezi fisierul MaConfig_Win.exe. Il download-ezi si apoi il instalezi. In acesta perioada nu inchizi pagina de internet. Dupa instalare dai iarasi "Start detection" si te uiti apoi in "My Drivers". Acolo vei vedea 3 categorii de drivere: verzi, cenusii si galbene. Cele galbene sunt neinstalate. Le instalezi. Cele verzi sunt mai noi. Daca vrei le instalezi, daca nu, nu. Cele gri nu le gaseste. Mai rar se intampla asta. Succes!

| AndreiGod101 explică (pentru Salontanul):

Frate, fii atent, iti multumesc pentru raspunsul dat, dar tot nu merge, cand dezarhivez chestia care mi se downloadeaza, si vreau evident sa dezarhivez ca sa dezarhivez alte arhive, si etc. dar imi da eroare cand incerc sa il dezarhivez sad

| Salontanul a răspuns (pentru AndreiGod101):

Inseamna ca ai un virus. Sterge toT HDD-ul si reinstaleaza Windowsul. Apoi procedeaza ca mai sus. Uita-te la raspunsurile mele si vezi cati mi-au dat funda ca le-a mers acest procedeu. Este cel mai bun. Eu o fac si de 4-5 ori pe an.

| AndreiGod101 explică (pentru Salontanul):

Daca te-as avea la Skype, m-ai ajuta sa imi fac windows-ul cum trebuie happy Dar mda sad ( andrei_minecraft_101 ) daca vrei sa ma bagi