| bonjordoking a întrebat:

Salutare,TPU! Am o intrebare, si va rog sa fiti cat mai detaliati...Eu vreau sa imi iau o tableta,dar nu stiu pe care! Vreau ca bateria sa dureze mult,sa pot naviga pe net bine, sa pot juca jocuri, si sa aiba ca OS Android.Va multumesc anticipat, si dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu, nu stiu, dar iti spun clar de care sa nu iei, tableta Overmax, nu lua! Nu tine bateria nici macar 1 zi waiting

| bonjordoking explică (pentru Satango):

Ok,merci mult de sfat big grin.O sa tin cont de el

Răspuns utilizator avertizat
| narusuke a răspuns:

Tablete bune sunt cele de la Samsung dar costa destul de mult. Tablete bunicele sunt si cele de la Serieux si sunt mai ieftine.