| expertinformat666 a întrebat:

Bateria;
Salutare TPU! As vrea sa stiu cum pot prelungi durata bateriei la tableta ( android : Jelly Bean 4.2.2; tableta : Vonino );
Eu am instalat programe care prelungesc bateria, dar programele consuma mult mai mult decat consuma tableta fara aplicatii.
In manualul de instructiuni scria ca formatarea dureaza 6h si incarcarea dureaza 4h.
Dar si eu ma joc pe tableta, consumand energie, dar daca vreau sa ma joc nu ma pot juca nici 30m ca se descarca bateria.
Anti.virus:
Am antivirusul Bitdefender, functioneaza, nu am avut probleme cu virusii, dar vreau sa stiu daca este sau nu este cel mai bun anti.virus.
Jocuri & Hack.uri :
*Care sunt cele mai tari jocuri pentru tableta?
**Cine stie un site de unde pot downloada hack pentru " The Respawnables"?
***Cine stie site.uri sau programe de unde pot downloada ori ce hack pentru ori ce joc?

2 răspunsuri:
| Nik00NN a răspuns:

Eu cred(mai mult ca sigur) ca nu poti sa prelungesti viata unei baterii si apropo nu te mai increde in programe de genul asta.Si eu am tot BitDefender si se descurca super, nu am probleme cu niciun virus.

| expertinformat666 explică:

Cel mai bun raspuns primeste funda + vot
p.s. as dora sa primesc raspunsurile in cel mai scurt timp
multumesc. anticipat