| mariuscrs a întrebat:

Am o mica problema,de cand mi-am reinstalat windows-ul,cand vreau sa downloadez ceva, indiferent de pe ce browser o fac se blocheaza la 99%.
Ati mai patit asa, cum se rezolva?
PS:Nu imi face asa la toate serverele de download

Răspuns Câştigător
| gabytza007 a răspuns:

Este din windows nu ai ce face decat sa-l reinstalezi recomandat sa instalezi altul laughing

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Se mai întâmplă din cauza conexiunii pe serverul respectiv, su nu mai ai seederi de unde să descarci.Succes

| suffarstar a răspuns:

Salut.Ai reformatat D cand ai facut windows-ul? Eu am avut aceeasi problema si de la asta era.

| mariuscrs explică (pentru suffarstar):

Da,am formatat si D.