| NoCopyrightMusic a întrebat:

Am o nelamurire.
Am un canal de youtube pe care postez videoclipuri cu dubstep si pe youtube analytics imi arata ca am 0, 52$ dar daca ma duc pe contul de adsense, nu am nimic, absolut nimic, imi puteti explica si mie, care este faza, DOAR DACA STITI, vreau raspunsuri serioase, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Banii de pe youtube iti intra in contul de AdSense dupa ce ai strans 70eur (sau 75 - primul payment) pe youtube. Pana acum vreo 2 ani, iti apareau in timp real. Acum iti apar dupa ce ai strans o anumita suma.