| Andreyzz a întrebat:

Salutare TPU, am o problema, cand ma conectez la internet (wireless) imi scrie in dreptul internetului limited access, acesta se conecteaza dar nu pot folosi internetul, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Dac wirlesu e al tau inseamna ca nu ai confugrat modemul bine. daca wirlesu e al vecinului e vorba de dapche da parolawinking este limitat din routher pentru anumite ipuri si distante si alte cele.

| Andreyzz explică (pentru tr3ig):

Pai mai am pc-uri in casa si alea se conecteaza fara problema, poate fi de la pc-ul meu?

| tr3ig a răspuns (pentru Andreyzz):

Orice e posibil

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Adica il scoti de la priza si il bagi dupa 5 minute.

| MyNameIsKniF3 a răspuns:

Asa imi arata si mie dar am rezolvat da-mi funda si add la skype : knif3.gamer
Am o rezolvare dar trebuie mai multe chesti etc etc etc

| Andreyzz explică (pentru MyNameIsKniF3):

Odata ce nu am net pe acel pc nu pot folosi netul, nu primesti funda doar pe vorbe ci pe fapte